Kostka granitowa

Wszechstronność zastosowania sprawia, że dostępne w tej kategorii materiały wykończeniowe cieszą się niesłabnącą popularnością i są chętnie wybierane przez Klientów poszukujących sprawdzonych rozwiązań na lata. Prezentowana, surowo-łupana kostka granitowa doskonale nadaje się na ścieżki, drogi, parkingi, a także na podjazdy. Charakteryzują ją przede wszystkim niezaprzeczalne walory estetyczne i bardzo dobra odporność na panujące w umiarkowanej strefie klimatycznej warunki atmosferyczne – niskie oraz wysokie temperatury, częste opady, ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe.

Zdecydowanym atutem oferowanych wyrobów jest fakt, iż oferowana kostka granitowa produkowana jest z kamienia pochodzącego głównie z rodzimych, dolnośląskich kopalni. Na zamówienie produkujemy również kostkę ciętą oraz cięto-łupaną.

Dobra inwestycja

Wybór odpowiedniego surowca, który pochodzi z naszej własnej kopalni sprawia, że nasze materiały budowlane doskonale sprawdzają się jako wykończenie nawierzchni różnego typu – również tych, po których poruszają się samochody. Kostka granitowa z łatwością oprze się działaniu zarówno intensywnego promieniowania UV, opadów atmosferycznych, jak również sporych obciążeń mechanicznych. Właśnie dzięki temu może być z powodzeniem stosowana nie tylko do wykończenia chodników, ale także podjazdów.

Różnorodność

W naszej ofercie dostępna jest kostka granitowa w różnych wariantach kolorystycznych, przez co mają Państwo możliwość wybrania materiału do wykończenia nawierzchni zgodnie z indywidualnym gustem. Proponujemy następujące warianty kolorystyczne:

  • szary,
  • szaro-rudy,
  • vanga,
  • bohus,
  • czarny,
  • żółty.

Dodatkowo, kostka granitowa dostępna jest też w różnych formatach, co również ułatwia dokonanie wyboru najbardziej odpowiadającego projektowanym założeniom.

Dbając o Państwa wygodę

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy terminową realizację zamówień i dostaw oraz – w razie potrzeby – zapewniamy też własny transport. Do dyspozycji mamy nowoczesne samochody ciężarowe, które umożliwiają nam dostarczenie zamówienia zgodnie z umówionym terminem.

Poniżej znajdą Państwo tabelę standardowych, oferowanych przez nas formatów.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedawanych przez nas materiałów – pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy.

Kolor Wymiar
Szara 15/17
Szara 8/11
Szara 7/9
Szara 4/6
Szaro-ruda 8/11
Szaro-ruda 4/6
Vanga 8/11
Vanga 4/6
Bohus 8/11
Bohus 4/6
Szwed - czarna 8/11
Szwed - czarna 4/6
Strzelin - żółta 8/11
Strzelin - żółta 4/6

Zobacz także: