krawężniki granitowe

Budowa dróg, autostrad, mostów, wiaduktów, uliczek czy wysepek – wszędzie tam konieczne jest wykorzystanie trwałych materiałów wykończeniowych.

W wielu przypadkach niezbędne okazują się dopasowane krawężniki granitowe – wytrzymałe i odporne względem czynników zewnętrznych, jak te dostępne w naszej ofercie w wielu ciekawych i zróżnicowanych wariantach. Szeroka gama modeli pozwoli na wybranie wyrobów perfekcyjnie odpowiadających Państwa koncepcji oraz oczekiwaniom – zarówno pod względem walorów estetycznych, jak i rozmiarów.

Inwestycja, która się opłaca

Decydując się na wybór naszych krawężników granitowych, Klienci mogą być pewni ich trwałości – elementy te, tak chętnie wykorzystywane podczas budowy infrastruktury drogowej:
• przez wiele lat nie zmienią swojego wyglądu,
• nie ulegną biodegradacji
• nie poddadzą się działaniu czynników atmosferycznych, chemicznych i mechanicznych.
Zachwycą Inwestora ponadprzeciętną odpornością na mróz oraz intensywne promieniowanie słoneczne, typowe dla umiarkowanej strefy klimatycznej, w której znajduje się Polska.

Pierwszej klasy surowiec

Ponieważ cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów z zakupionego u nas asortymentu, do produkcji krawężników granitowych stosujemy surowiec najczęściej pochodzący z rodzimych kopalni – kamień naturalny pozyskiwany całkowicie legalnie, w warunkach bezpiecznych dla operatorów sprzętu oraz innych pracowników. Poddawany jest fachowej obróbce, co pozwala na uzyskanie pożądanych rezultatów – odpowiednich wymiarów, kształtu, a także walorów wizualnych.

Różnorodność dostępnego asortymentu

W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo wszystkie standardowe rodzaje krawężników granitowych, polecamy modele:
• uliczne,
• mostowe,
• a także drogowe.

Ponadto, pozostajemy nieustannie otwarci na indywidualne i nietypowe oczekiwania naszych Klientów, a bogate doświadczenie i specjalistyczne maszyny obróbcze pozwolą na realizację najbardziej złożonych projektów i produkcję krawężników granitowych dokładnie takich, jakie są Państwu potrzebne. Jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet najbardziej nieszablonowych zleceń.

Transport

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i wiemy, że nie zawsze mają Państwo możliwość osobistego odebrania zamówionych materiałów. Dla wygody Klientów dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, przystosowanych do transportu dużej ilości, ciężkich materiałów budowlanych, takich jak granitowe krawężniki. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi zarówno o elastyczność, jak i terminowość realizacji zamówienia na poszczególnych jego etapach.

Zamów już dziś

Oferowane przez nas krawężniki granitowe to doskonały wybór. Stanowią fantastyczne połączenie właściwości użytkowych z walorami estetycznymi. Dodatkowo, ich montaż nie jest szczególnie skomplikowany, a bardzo duża wytrzymałość na obciążenia i inne czynniki sprawia, że jest to inwestycja na długie lata.

Zobacz także: