Kruszywa granitowe i tłuczeń

Nieustannie dbamy o to, aby rozpiętość naszego asortymentu pozwoliła Państwu na realizację projektów w różnym zakresie i na różną skalę. Z tego też względu w ofercie znalazły się kruszywa granitowe. Są to materiały sypkie w rozmaitych tłoczeniach i frakcjach. Dostępny jest także kamień hydrotechniczny, który ma zastosowanie przede wszystkim w stabilizacji nadbrzeży oraz skarp, stawianiu fundamentów czy budowie zapór wodnych.

ROZPIĘTOŚĆ NASZEJ OFERTY

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że do realizacji poszczególnych inwestycji niezbędne są dopasowane i odpowiadające im materiały. Dlatego też staraliśmy się w żaden sposób nie ograniczać naszej oferty. W asortymencie znajdują się zarówno bardzo drobne, kilkumilimetrowe kruszywa granitowe, jak i mieszanki, które cechują się większymi bryłami surowca. W ten sposób każdy nasz Klient może sięgnąć po materiał, który w pełni mu odpowiada. Aktualnie wśród naszych propozycji odnajdą Państwo: kruszywo grube, drobne oraz o ciągłym uziarnieniu, tłoczeń kolejowy i drogowy, kliniec, kamień łamany etc.

Jesteśmy także przygotowani do realizacji transportu. Dysponując własną flotą możemy go zapewnić w dogodnym dla Państwa terminie, co z pewnością przyczyni się do szybszej finalizacji projektu lub inwestycji.

Rodzaj Wymiar
Kruszywo grube Grys 2-5
Grys 5-8
Grys 8-11
Grys 11-16
Grys 16-22
Grys 2-8
Grys 8-16
Kliniec 4-31,5
Kruszywo na podsypkę kolejową Tłuczeń 31,5/50
Kruszywo o ciągłym uziarnieniu 0-31,5
0-63
Niesort 0-63 (pozaklasowy)
0-31,5 (pozaklasowy)
0-100 (pozaklasowy)