Płyta granitowa

Poszukując materiałów wykończeniowych wyróżniających się wytrzymałością oraz estetycznym wyglądem, których ułożenie nie sprawi większych problemów, z pewnością warto zwrócić uwagę na prezentowane wyroby z naturalnego kamienia.

Szeroka gama dostępnych produktów

Dostępne w naszej ofercie płyty granitowe są wykonywane z surowców pochodzących z renomowanych, rodzimych kopalni. W trakcie procesu produkcji poddawane są różnym, specjalistycznym zabiegom, mającym na celu nadanie im specyficznych walorów estetycznych. Tym samym, możemy zaproponować Państwu szeroką gamę wyrobów – każdy Klient może wybierać spośród płyt granitowych:

• surowych,
• płomieniowanych,
• polerowanych,
• a także szlifowanych.

Zalety wyrobów z naturalnego kamienia

W zależności od potrzeb danego Klienta, wykonujemy płytki do pokrycia wszelkich powierzchni użytkowych, zarówno tych znajdujących się w budynkach, jak i na zewnątrz, w różnych rozmiarach. Ogromną zaletą wyrobów z naturalnego kamienia prezentowanych w tej kategorii jest wysoka odporność na ścieranie – dzięki temu, płyty granitowe wraz z upływem czasu nie ulegają zniszczeniu, na długo zachowując swój nienaganny wygląd. Dodatkowo, ponieważ są odporne na działanie różnych czynników pogodowych, takich jak promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury, a także opady atmosferyczne i nieustanny kontakt z wilgocią, nie ulegają biodegradacji.
Warto też zwrócić uwagę na fakt, iż utrzymanie powierzchni z kamienia naturalnego w czystości nie sprawia większego problemu i w większości przypadków nie wymaga stosowania specjalistycznych środków.

Serdecznie zapraszamy

Płyty granitowe chodnikowe oraz inne, te wykorzystywane do pokrywania elewacji zewnętrznej, a także podłóg i ścian wewnątrz budynków użytkowych, są popularnym i cenionym przez Klientów materiałem wykończeniowym. To bardzo dobra, długoletnia inwestycja, którą charakteryzuje minimalistyczne, nienachlane wzornictwo oraz wiele innych zalet.
Skorzystaj z naszej oferty i zamów już dziś płyty granitowe na chodnik, elewację lub podłogę w dowolnym rozmiarze.

Zobacz także: